Grīzmans debitē “Camp Nou” ar diviem vārtiem, “Barcelona” sagrauj “Real Betis”

EPA/SCANPIX

Jaunās “La Liga” sezonas otrajā spēlē pārliecinošu panākumu svētdien izcīnīja “Barcelona”, kas ar 5:2 sagrāva “Real Betis”. Divi vārti Antuāna Grīzmana kontā.

“Barcelona” pirms nedēļas negaidīti zaudēja Bilbao “Athletic” (0:1) un nelielu izbīli piedzīvoja arī pirmajā mājas spēlē, ļaujot “Real Betis” atklāt mača rezultātu jau 19.minūtē.

Tomēr bažas izdzisa pirmā puslaika beigās un otrā sākumā. 41.minūtē pirmos vārtus sezonā “Barcelona” rindās guva par 120 miljoniem eiro iegūtais franču uzbrucējs Antuāns Grīzmans, turklāt piecas minūtes pēc otrā puslaika sākuma futbolists vārtos raidīja arī otro bumbu.

Pēc otrā vārtu guvuma Grīzmans izmantoja iespēju tos nosvinēt ar glanci un radīja konfeti lietu, līdzīgi kā NBA zvaigzne Lebrons Džeimss.

Tāpat vērts pieminēt, ka no skatītāju rindām spēlētāja sniegumā noraudzījās Lionels Mesi un Luiss Svaress, kuri savainojumu dēļ vēl nevarēja palīdzēt komandai.

Līdz 77.minūtei “Barcelona” jau panāca 5:1, tomēr “Real Betis” divas minūtes vēlāk spēja gūt savus otros vārtus, jebkurā gadījumā piedzīvojot smagu sagrāvi.

78.minūtē debiju Spānijas čempionu rindās piedzīvoja 16 gadus vecais Ansumane Fati, kurš kļuva par jaunāko debitantu “Barcelona” sastāvā kopš 1941.gada.