Grišins pirms UEFA Eiropas līgas atbildes spēles negaidīti pamet Jūrmalas “Spartaka” galvenā trenera amatu

0 Komentāru
Grišins pirms UEFA Eiropas līgas atbildes spēles negaidīti pamet Jūrmalas “Spartaka” galvenā trenera amatu
Jūrmalas "Spartaks"

Iepriekšējo divu sezonu Latvijas čempiones Jūrmalas “Spartaka” galvenais treneris Aleksandrs Grišins negaidīti pametis komandas galvenā trenera amatu, informē klubs.

Kā vēsta vienība, Grišins kluba kopsapulcē palūdza atbrīvot viņu no ieņemamā amata.

“Kluba vadība pauž nožēlu par tik negaidītu trenera lēmumu, tomēr pateicamies Aleksandram par padarīto darbu un novēlam viņam veiksmi profesionālajā karjerā,” teikts kluba paziņojumā.

Līdz jauna stūrmaņa atrašanai galvenā trenera pienākumus pildīs Dmitrijs Kalašņikovs, kuram palīdzēs Aleksandrs Cauņa.

⚡️ Negaidītas ziņas ⚡️Komandas galvenais treneris Aleksandrs Grišins kluba kopsapulcē palūdza atbrīvot viņu no…

Posted by FK Spartaks Jūrmala on Sunday, August 12, 2018

Grišins pie “Spartaka” stūres stājās aprīlī. Ar viņu pie stūres Jūrmalas komanda 13 virslīgas spēlēs izcīnīja septiņas uzvaras, divas reizes nospēlēja neizšķirti un cieta četrus zaudējumus.

Krievu speciālista vadībā Jūrmalas futbolisti sasnieguši UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu, kuras pirmajā spēlē ceturtdien Rīgā ar 0:1 piekāpās Lietuvas čempionei Marijampoles “Sūduva”. Atbildes mačs tiks aizvadīts šajā ceturtdienā, kvalifikācijas “play-off” kārtu sasniedzot uzvarētājai divu spēļu summā.

Savukārt virslīgas čempionātā “Spartaks” ar 29 punktiem 16 spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Šī 46 gadus vecajam Grišinam bija pirmā pieredze ar pieaugušo komandu, jo kopš 2010.gada viņš strādāja ar CSKA jaunatnes komandām, kā arī pērn vadīja Krievijas U-17 izlasi. Savukārt savas spēlētāja karjeras laikā viņš 1991.gadā kopā ar Maskavas CSKA kļuva par PSRS čempionu.

0 Komentāru