Gorkšs sasauc jau trešo ārkārtas kongresu šogad

0 Komentāru
Gorkšs sasauc jau trešo ārkārtas kongresu šogad
EDIJS PĀLENS, LETA

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Kaspars Gorkšs jau trešo reizi šogad sasaucis ārkārtas kongresu, kas norisināsies 17. oktobrī, vēstī LFF.

Pēc pagājušajā nedēļā saņemtā biedru iesnieguma LFF prezidents Gorkšs sasaucis jau trešo ārkārtas kongresu šā gada laikā. Jau trešais šā gada ārkārtas kongress paredzēts 17. oktobrī plkst. 11.00 Daugavas stadionā.

“Šī kongresa galvenā tēma ir atbildība. Atbildība par pieņemtiem lēmumiem, paveikto un nepaveikto,” norādīja LFF prezidents Kaspars Gorkšs. “Uz izbalsošanas līnijas jūsu vērtējumam būsim vairāki valdes locekļi. Federācijas stagnācijas posmā nebija iedomājams, ka biedri varētu prasīt atbildību no valdes vai prezidenta.”

“Lai cik sarežģīts būtu šis laiks, šis ir apliecinājums pārmaiņām federācijā. Iesāktais ceļš nozīmē ne tikai lielākas iespējas paust savu viedokli un īstenot tiesības, bet arī atbildību par pieņemtiem lēmumiem un to ilgtspēju. Aicinu katru biedru izvērtēt argumentus, iepazīties ar dažādiem viedokļiem un pieņemt tādus lēmumus, kas veicinās Latvijas futbola attīstību,” LFF biedrus uzrunāja Gorkšs.

LFF biedri iesnieguši pieprasījumu par ārkārtas kongresa sasaukšanu un prezidenta Kaspara Gorkša atsaukšanu no amata. Vēstuli parakstījuši 69 LFF biedri, kas ir vairāk nekā puse no reģistrētajiem 137 organizācijas biedriem.

Vēstuli parakstījušo biedru vidū esot arī septiņi “Optibet” Latvijas futbola virslīgas klubi – RFS, “Ventspils”, Jūrmalas “Spartaks”, “Valmiera Glass”/ViA, “Jelgava”, “Daugavpils” un “Metta”. No virslīgas klubiem vēstuli neesot parakstījušas “Riga” un “Liepājas” komandas.

Kongresa dienas kārtībā notiks balsošana par “2020. gada līdz 2022. gadam spēlētāju limitu Virslīgas čempionātā 8+3, no kuriem vismaz 3 spēlētājiem ir jābūt Federācijas sagatavotajiem spēlētājiem” atcelšanu.

Tāpat tiks spriests par trīs valdes locekļu – Artūra Gaideļa, Vadima Direktorenko un Aleksandra Isakova – un prezidenta Gorkša atsaukšanu no amata.

Aprīlī notika ikgadējais kongress, tomēr vēl pirms tam februārī notika ārkārtas kongress, kas vēl vienu reizi tika sasaukts jūnijā.
0 Komentāru