Gorkšs neglābj Dukla no zaudējuma Čehijas čempionāta līderei Viktoria

Pievienot komentāru
Gorkšs neglābj Dukla no zaudējuma Čehijas čempionāta līderei Viktoria
Foto: LETA

Latvijas futbola izlases aizsarga un kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā Prāgas Dukla svētdien piedzīvoja zaudējumu Čehijas augstākās līgas mačā. Dukla viesos ar 0:3 (0:1) piekāpās Plzeņas Viktoria vienībai, kas, pateicoties panākumam, atgriezās kopvērtējuma līderpozīcijā.

Uzvarētāju labā vārtus guva Tomāšs Hržava, Jans Barāneks un Jans Kovāržiks. Kā ierasts, Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču no zaudējuma glābt komandu nespēja. Kā zināms, iepriekšējās kārtas mačā Gorkšs izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, bet Dukla savā laukumā ar 4:0 pārspēja Teplice komandu.

Pagājušajā sezonā Gorkšs kopumā guva divus vārtus, bet vienā mačā viņš to paveica pirmoreiz kopš 2010.gada septembra, kad Londonas Queens Park Rangers (QPR) sastāvā šādi izcēlās Anglijas otrajā spēcīgākajā futbola līgā jeb Championship.

Gorkšs ir viens no četriem kandidātiem uz šī gada Latvijas labākā futbolista balvu. Uz titulu arī pretendē vēl viens aizsargs Kaspars Dubra, pussargs Deniss Rakels un vārtsargs Andris Vaņins.

Dukla Čehijas čempionātā ar 16 spēlēs izcīnītiem 19 punktiem ieņem 11.vietu turnīra tabulā, kamēr līdere ar 38 punktiem ir Plzeņas Viktoria.