Komentāri

Ļoti muļķīgā veidā smagā savainojumā iedzīvojies Vācijas Bundeslīgas futbola kluba “Hamburger SV” pussargs Nikolajs Millers, kurš, svinot gūtos vārtus, iedzīvojās krustenisko saišu plīsumā un nespēlēs septiņus mēnešus.

“Hamburger SV”, kurā savulaik spēlēja arī Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, jauno Bundeslīgas sezonu sāka ar uzvaru pār “Augsburg” futbolistiem. Vienīgos vārtus astotajā minūtē guva 30 gadus vecais Millers. Pussargs lēkājot svinēja vārtu guvumu, taču nenoturēja līdzsvaru, aizķērās aiz stūra karodziņa un piezemējās ar sāpju grimasi sejā. Millers vēl gan centās cīņu turpināt, tomēr 15. minūtē futbolistu nomainīja. Pēc dueļa notikušajās pārbaudēs noskaidrojās, ka spēlētājs nevarēs laukumā atgriezties vismaz septiņus mēnešus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Futbolists, svinot vārtus, sarauj krusteniskās saites un nespēlēs septiņus mēnešus

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl