Komentāri
Futbolists Kraučs ļoti smieklīgi pajoko par savu garo augumu
Foto: REUTERS/SCANPIX

”Stoke City” uzbrucējs Pīters Kraučs, kurš šobrīd atrodas pelnītās brīvdienās, savā ”Twitter” kontā smieklīgi pajokojis par savu garumu. Sportists publicēja bildi, kurā redzams ar divām žirafēm un pie tās pierakstīja: “Vasara ir laiks kopā ar savu ģimeni.”

Kraučs savulaik Anglijas futbola izlasē aizvadījis 42 mačus, gūstot 22 vārtus, bet pēdējās sešas sezonas 201 centimetru garais futbolists nospēlējis ”Stoke City” vienībā. 36 gadus vecais futbolists interneta vidē pazīstams, kā labs jokdaris un bieži vien iesaistās dažādās avantūrās. Kraučs savulaik smieklīgi atbildēja uz jautājumu, kas uzbrucējs būtu, ja nespēlētu futbolu. ”Stoke City” uzbrucējs sacīja: “Jaunava”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Krauča smieklīgā bilde

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl