Futbola sezonas kulminācija ir klāt! “Viasat Sport Baltic” komentētāji par ČL finālu

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
Futbola sezonas kulminācija ir klāt! “Viasat Sport Baltic” komentētāji par ČL finālu
Foto: AFP/SCANPIX

Jau šovakar Velsas galvaspilsētā Kārdifā futbola sezonas kulminācija – UEFA Čempionu līgas fināls. Kājbumbas zvaigznes cīnīsies par prestižāko klubu turnīra trofeju, taču, ko par gaidāmo dueli domā ”Viasat Sport Baltic” komentētāji?

Komandu sastāvos lielu robu nav, ja vien neskaita Madrides “Real” citas zvaigznes Gareta Beila neskaidro situāciju, kurš pēc savainojuma izārstēšanas nav atguvis sportisko formu. Pirms finālspēles bukmeikeri par cīņas favorītiem uzskata “Real”, taču viņu pārsvars totalizatoru uztverē nav pārāk liels. Spēles tiešraidi plkst. 21:30 vēro kanālā TV6 un “Viasat Sport Baltic”, bet portālā ”Skaties.lv” būs pieejama teksta video tiešraide!

Ilvars Koscinkevičs, “Viasat Sport Baltic” komentētājs

Kur skatīsies spēli?

Jādomā, ka kopā ar visiem “Viasat Sport Baltic” skatītājiem. Tiesa, ekrāna otrā pusē pie komentētāja mikrofona. Domāju, tie būs lieli futbola svētki mums visiem!

Kurš būs Tavs favorīts?

Ņemot vērā, ka pašam jākomentē, ar prognozēm neaizraušos, taču teikšu, ka abas ir pietiekami stipras, lai uzvarētu, lai cik tas sākotnēji droši vien primitīvi izklausās. Izlasiet vēlreiz un sapratīsiet, ko es ar to domāju. “Juventus” bonusā nāk milzīgā motivācija, jo UEFA Čempionu līgas kauss nav redzēts vairāk kā 20 gadus.

Kurā minūtē gūs fināla pirmos vārtus?

13. minūtē, jo tas kādam allaž ir laimīgs skaitlis… Papildlaikā.

Komentārs par gaidāmo finālu:

Tāda kalibra spēles vienmēr ir tik liels un saviļņojošs notikums, ka gribas nākt komentēt uzvalkā un kaklasaitē. Pēdējo gan vēlams nesavilkt pārāk cieši. Viss, kas man sakāms par un ap šo spēli, pateikšu piektdien, kad “Viasat Sport Baltic” rādīs pirmsspēles preses konferences un ielūkosies arī treniņos, un sestdien, kad notiks pati spēle. Ko lai saka, galvenais, lai sestdien pēc 21:00 Jūsu mājās nepazūd elektrība!

EPA/LETA Britu policisti apsargā Kārdifas futbola stadionu, kurā norisināsies lielais fināls

Oskars Morozovs, “Viasat Sport Baltic” komentētājs

Kur skatīsies spēli?

Tā kā man iecienītākā komanda – Minhenes “Bayern”, no turnīra ir izstājusies, mana interese par turnīru ir kritiski mazinājusies, tomēr fināls ir fināls, un to, visticamāk, skatīšos mājās, ģimenes lokā. Vecākā meita arī ir liela futbola cienītāja, tāpēc, visticamāk, spēli skatīsimies divatā.

Kurš būs Tavs favorīts?

“Juventus”. Tāpēc, ka negribu, lai vinnē Madrides “Real”.

Kurā minūtē gūs fināla pirmos vārtus?

Tā nu ir pilnīga zīlēšana kafijas biezumos, bet lai iet – 23.minūtē.

Komentārs par gaidāmo finālu:

Ceru, kas spēle būs spraiga, taču pieļauju, ka bez liela gūto vārtu skaita. Domāju, ka uzvaru ar 2-0 izcīnīs “Juventus”.

Foto: AFP/SCANPIX ”Juventus” uzbrukuma līderis Gonzalo Igvains smaidīgs pirms fināla

Toms Prāmnieks, “Viasat Sport Baltic” komentētājs

Kur skatīsies spēli?

Komentēšu pasaules kausu Dartā.

Kurš būs Tavs favorīts?

”Juventus”.

Kurā minūtē gūs fināla pirmos vārtus?

37. minūtē.

Komentārs par gaidāmo finālu:

Šis būs ļoti līdzīgs fināls un abu komandu izredzes vērtēju vienādi. Šī arī ir Bufona lielā iespēja izcīnīt ČL titulu. Ja viņam tas izdosies, tad šis varētu būt viens no emocionālākajiem fināliem pēdējo gadu laikā.

Foto: IMAGO/SCANPIX Vai Krištianu Ronaldu un ”Real” otro gadu pēc kārtas virs galvām cels ČL trofeju?

Jānis Vuguls, “Viasat Sport Baltic” komentētājs

Kur skatīsies spēli?

Komentēšu VSB un TV6 kopā ar Ilvaru Koscinkeviču.

Kurš būs Tavs favorīts?

Lai uzvar labākā komanda.

Kurā minūtē gūs fināla pirmos vārtus?

Nav ne jausmas.

Komentārs par gaidāmo finālu:

Finālu ir sasnieguši labākie no labākajiem – abas komandas triumfējušas nacionālajos čempionātos, “Juventus” papildus paņēmuši arī Itālijas kausu, savukārt Madrides “Real” var kļūt par pirmo komandu Čempionu Līgas ēras laikā, kas trofeju izcīna 2 gadus pēc kārtas. Kopīgs abiem klubiem ir spēcīgi izkopts uzvarētāja gēns, bet panākumi tiek sasniegti atšķirīgā manierē. Madride demonstrē elpu aizraujošu uzbrukuma futbolu un ir rezultatīvākā komanda Čempionu līgā, savukārt “Juventus” “vecie zaldāti” uzvaras gūst ar pieredzi, disciplīnu un dzelžainu aizsardzību – ielaisti tikai 3 vārti turnīrā. Krištianu Ronaldu vai Džanluidži Bufons? Atbildi meklējam sestdienas vakarā VSB un TV6 tiešraidēs!

Foto: AFP/LETA Prestižā trofeja gaida savu jauno īpašnieku

Lasi vēl