Futbola klubs Fenerbahce atsāks spēles pēc piedzīvotā uzbrukuma

Komentāri
Futbola klubs Fenerbahce atsāks spēles pēc piedzīvotā uzbrukuma
Foto: AP/Scanpix

Turcijas čempione futbolā Stambulas Fenerbahce ceturtdien atgriezīsies laukumā pēc tam, kad komanda gandrīz divas nedēļas izlaida mačus pēc piedzīvotā uzbrukuma kluba autobusam.

Stambulas klubs bija atteicies aizvadīt spēles pēc tam, kad aprīļa sākumā pēc Turcijas čempionāta spēles tika apšaudīts Fenerbahce komandas autobuss. Lai gan vienība bija norādījusi, ka laukumā nedosies, kamēr lieta netiks atrisināta, tomēr Fenerbahce ir saņēmusi valdības drošības garantijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kluba vadība viennozīmīgi lēma, ka komandai ir jāatsāk aizvadīt spēles pēc tam, kad ir saņemts drošības garants no augstākajām varas iestādēm,” teikts Stambulas vienības paziņojumā.

Kā zināms, incidents norisinājās 4. aprīlī, kad komandas autobuss devās uz lidostu cauri Trabzonas pilsētai. Uzbrukumā sejas ievainojumus guva autobusa šoferis, taču spēlētāji incidentā necieta. Fenerbahce ceturtdien savā laukumā aizvadīs Turcijas kausa spēli pret futbola klubu Mersin.

Savukārt piektdien pēc nedēļu ilgas apturēšanas atsāksies Turcijas čempionāta spēles. Fenerbahce nākamā spēle paredzēta pirmdien pret Bursaspor vienību.

Lasi vēl