Futbola kluba “Borussia” autobusa spridzinātājs saņem bargu sodu

0 Komentāru
Futbola kluba “Borussia” autobusa spridzinātājs saņem bargu sodu
EMPICS Sport / SCANPIX

Krievijas un Vācijas pilsonis Sergejs Vēnergolds otrdien Dortmundes tiesā notiesāts ar 14 gadu cietumsodu par Dortmundes futbola kluba “Borussia” autobusa spridzināšanā pagājušā gada aprīlī.

29 gadus vecais Vēnergolds atzīts par vainīgu 28 cilvēku slepkavības mēģinājumā. Viņš atzinis savu vainu autobusa spridzināšanā, taču noliedzis, ka būtu gribējis kādu ievainot.

Vēnergolds aizdomās par uzbrukumu “Borussia” autobusam tika aizturēts pagājušā gada aprīlī. Viņš ar uzbrukumu bija cerējis izraisīt futbola kluba akciju cenu kritumu un uz to nopelnīt, pēc aizturēšanas vēstīja vietējie mediji.

Pirms 11. aprīlī gaidāmās UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmās spēles mājinieku komandas “Borussia” autobuss cieta trīs sprādzienos, kā rezultātā mačs tika atcelts.

Šajos sprādzienos cieta Dortmundes kluba spāņu aizsargs Marks Bartra, kurš tika aizvests uz slimnīcu, un policists, kurš eskortēja autobusu, kad tas izbrauca no viesnīcas. Spēlētājam gan nopietni savainojumi netika konstatēti, vien traumēta roka, un viņam slimnīcā tika veikta rokas locītavas operācija.

0 Komentāru