Futbola grands “Barcelona” savu skatītāju klātbūtnē sagrauj Lionas “Olympique” un iekļūst ČL ceturtdaļfinālā

EPA/SCANPIX

Futbola klubs “Barcelona” astotdaļfināla atbildes spēlē savā laukumā ar 5:1 apspēlēja Lionas “Olympique” un ar uzvaru divu maču summā nodrošināja sev vietu UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Divus vārtus “Barcelona” labā iesita Lionels Mesi, kamēr pa reizei izcēlās Filipe Koutinju, Žerārs Pikē un Usmans Dembelē. Savukārt Lionas vienībā vienīgo reizi izcēlās Liks Tusārs.

Pēc gūtās traumas spēles 34.minūtē spēli nevarēja turpināt “Olympique” vārtsargs Lopešs, tāpēc debiju UEFA Čempionu līgā piedzīvoja cits Lionas komandas vārtsargs Matjē Žorželīns.