Futbola federācijas priekšnieku Gorkšu mēģina gāzt no amata

Pievienot komentāru
Futbola federācijas priekšnieku Gorkšu mēģina gāzt no amata

Augstprātīga attieksme un lielas neskaidrības ar finansēm – šādus pārmetumus Latvijas Futbola federācijas (LFF)  prezidentam Kasparam Gorkšam velta viņa oponents Vadims Ļašenko. Gorkšs izplatījis paziņojumu, ka Ļašenko viltojis dokumentus par ārkārtas kongresa sasaukšanu, un jau drīz šo lietu izmeklēšot policija. 

“Šis ir izšķirošs mirklis – vai nu Latvijas futbolā kaut kas mainās, vai arī tas turpina slīkt netīros darījumos, viltotos papīros un rezultātos.” Tā saka Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

Pirms gada Ļašenko kandidēja uz LFF prezidenta amatu, taču šajā cīņā zaudēja Kasparam Gorkšam. Tagad viņš Gorkšam pārmet augstprātību, nevēlēšanos runāt ar biedriem, un dīvainības federācijas finanšu lietās.

Vadims Ļašenko

Ar finansēm – labs jautājums. Tas viņu rāda kā cilvēku, kuram nav uzņēmēja pieredzes. Viņš nav uzņēmējs, un tā ir galvenā problēma. Cilvēks spēlē futbolu, nākamajā dienā ir atbildīgs par 11 miljoniem: tā ir milzīga problēma!

 

 

“Latvijas izlasei vairāk nekā mēnesi nav galvenā trenera, nav apstiprināts 2019.gada budžets, taču tas jau tiek tērēts – šie ir iemesli, kādēļ biedri vēlas ārkārtas kongresu,” uzsver Ļašenko.

Sandris Bērtaitis

Ir iesniegums no 21 biedra, kura mērķis ir lai 3 nedēļu laikā sasauktu ārkārtas kongresu, primāri, koncentrēts uz to, lai izvērtētu līdzšinējās vadības darbību.

Futbola federācijā TV3 Ziņām skaidroja, ka Gorkšu šodien intervēt nav iespējams, jo viņš šodien ceļo, un lielāko dienas daļu pavadīs lidmašīnā.  Izplatīts Gorkša paziņojums, kurā viņš uzsver, ka iesniegumā par LFF ārkārtas kongresa sasaukšanu, esot tikušas konstatētas dokumenta viltošanas pazīmes. Tādēļ LFF vērsusies policijā, lai tā izvērtē iespējamu dokumentu viltošanu.

Kaspars Gorkšs

Mēs uzskatām, ka iespējamais dokumenta viltojums ir simbols visam tam, pret ko mēs cīnāmies – shēmām, netīriem darījumiem, sarunātiem rezultātiem, viltotiem dokumentiem.

 

 

Gorkšs uzsver, ka federācija nekad nav izvairījusies no komunikācijas ar tās biedriem, un federācijas vadība ir gatava rīkot ārkārtas kongresu, ja tāda tiešām ir biedru griba.