Komentāri
Futbola fanu gājiens satrauc apkārtējos, tomēr beidzas bez starpgadījumiem

Gatavojoties Latvijas un Ungārijas futbola izlašu 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlei Skonto stadionā, bez īpašiem starpgadījumiem beidzies aptuveni 300 fanu gājiens līdz stadionam.

Fanu gājiena laikā atskanēja vairāki trokšņi, kas kopā ar policijas automašīnu bākugunīm radīja satraukumu apkārtējos iedzīvotājos. Tomēr kā pastāstīja Valsts Policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte, fanu gājiens sasniedzis stadionu un beidzies bez īpašiem starpgadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas futbola izlase 2018.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē pirmdien savā laukumā uzņem Ungārijas valstsvienību, kas aizvadītajā vasarā sacentās Eiropas čempionāta finālturnīrā. Spēles sākums paredzēts 21:45.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl