Francija pārspēj Vāciju un Euro 2016 finālā tiksies ar Portugāli

Francijas izlase ceturtdien Eiropas futbola čempionāta pusfinālā ar 2:0 uzvarēja Vāciju un iekļuva finālā, kur svētdien tiksies ar Portugāles futbolistiem.

Pašās pirmā puslaika beigās Vācijas izlases pussargs Bastians Švainštaigers pēc stūra sitiena savā soda laukumā nospēlēja ar roku, un Antuāns Grīzmans realizēja tiesneša piespriesto 11 metru soda sitienu, izvirzot Franciju vadībā 1:0.

72.minūtē netālu no saviem vārtiem kļūdījās Džošua Kimmihs, bumba nonāca pie Pola Pogbā. Pēc Francijas komandas pussarga centrējuma vārtsargs Manuels Noiers vēl aizskāra bumbu, bet pirmais pie tās bija Grīzmans, kurš guva savus otros vārtus, kas Francijai ļāva izcīnīt uzvaru 2:0. Svētdienas finālā Francija tiksies ar Portugāles futbolistiem.