Komentāri
FOTO: Rudņevs atgriežas, izlase gatavojas Ziemeļīrijas pārbaudījumam
Foto: lff.lv

Latvijas nacionālā futbola izlase otrdien uzsāka nometni, gatavojoties rītdien Belfāstā paredzētajai draudzības spēlei ar Ziemeļīriju. Komandas rindās pirmajā treniņā piedalījās visi 18 uz šo spēli izsauktie futbolisti, turklāt tās rindās atgriezies Artjoms Rudņevs. Latvijas Futbola federācija piedāvā fotogaleriju no izlases pirmā treniņa Arkādija stadionā, kas ilga pusotru stundu.

Savukārt pēc treniņa beigām kapteinis Kaspars Gorkšs visas komandas vārdā pasniedza valstsvienības krekliņu ar simbolisko 1. numuru Evelatus valdes priekšsēdētājam Valteram Ģērmanim pateicībā par sniegto atbalstu Latvijas izlasei. Šorīt izlase devusies uz Belfāstu, bet pirmsspēles oficiālais treniņš Windsor Park stadionā futbolisti aizvadīs 20.00. Pārbaudes mačs starp Ziemeļīriju un Latviju notiks rītvakar 21.45.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latvijas izlase gatavojas Ziemeļīrijas pārbaudei

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl