Foto: futbola zvaigzne Lionels Mesi trešo reizi kļuvis par tēvu

0 Komentāru
Foto: futbola zvaigzne Lionels Mesi trešo reizi kļuvis par tēvu
Autors: Realnii Football

Spānijas futbola granda “FC Barcelona” zvaigzne Lionels Mesi trešo reizi kļuvis par tēvu. 30 gadus veca futbolista sieva Antonella Rokuco dzemdēja dēlu, kuru abi vecāki nosauca par Čiro. 

Šī iemesla dēļ Mesi izlaida Spānijas “La Liga” spēli pret “Malaga CF”, kurā ar 2:0 uzvaru izcīnīja “FC Barcelona”.

“Laipni lūgts šajā pasaulē, Čiro! Paldies Dievam, viss noritēja veiksmīgi. Mamma un puika jūtas lieliski. Esam neizsakāmi priecīgi,” savā “Instagram” kontā ierakstīja Mesi.

2017. gadā savā “Instagram” kontā Rokuca paziņoja, ka ir stāvoklī. Futbolista sieva ievietoja bildi ar ierakstu: “Piecu cilvēku ģimene.” Vecākajam Mesi dēlam Tjago ir pieci gadi, savukārt Mateo ir trīs gadus jaunāks.

Mesi un Rokuco apprecējās 2017. gada jūlijā. Svinīga ceremonija norisinājās futbolista dzimtajā pilsētā Rosario, Argentīnā. Uz kāzām tik uzaicināti 260 viesi, tajā skaitā esošie un bijušie futbolisti.

Argentīnas uzbrucējs piecreiz atzīts par gada labāko futbolistu pasaulē. Kopā ar Katalonijas klubu futbolists izcīnījis astoņus Spānijas čempionu titulus, piecreiz ieguvis Spānijas kausu un četras reizes uzvarējis Čempionu līgā.

0 Komentāru