Aizvadītās sezonas Latvijas čempione futbolā Liepāja piektdien SynotTip Latvijas futbola virslīgas 11.kārtas pirmajā mačā savās mājās ar 3:0 (2:0) uzvarēja Metta/Latvijas Universitāte (LU) vienību.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Vladimirs Kamešs, bet reizi pecīzs bija komandas galvenā trenera Viktora Dobrecova dēls Dēvids Dobrecovs. Liepājnieki līdz ar to pārtrauca divu zaudējumu sēriju, jo pirms tam ar 0:1 zaudēja Jelgavai, bet tad ar 0:2 piekāpās Ventspils futbolistiem.

Kamešs abus vārtus guva pirmajā puslaikā, izceļoties cīņas 24. un 39.minūtē, savukārt 72.minūtē Dobrecovs nodrošināja liepājniekiem pārliecinošu panākumu, iesitot trešos vārtus. Abas komandas šosezon savā starpā jau tikās ceturtajā kārtā, kad uzvaru ar 2:0 arī izcīnīja liepājnieki.

Metta/LU nespēja uzvarēt trešo spēli pēc kārtas, pirms tam zaudējot Riga vienībai ar 0:1 un spēlējot neizšķirti 1:1 ar RFS.

Jau ziņots, ka Liepājas komanda savu uzbrukuma līderi Dāvi Ikaunieku izīrēs Čehijas augstākās līgas vienībai Jihlavas Vysočina, taču viņš vēl piedalījās piektdienas cīņā Kurzemes kluba rindās. 22 gadus vecais uzbrucējs pagājušajā sezonā kļuva par virslīgas rezultatīvāko spēlētāju.

Virslīgas kopvērtējumā ar 22 punktiem desmit spēlēs līderi ir Jūrmalas Spartaks, bet par vienu punktu atpaliek Ventspils, kamēr 19 punkti 11 mačos ir Liepājai. Pirmajam trijniekam ar 13 punktiem seko Jelgava un Metta/LU, kamēr 12 punktus sakrājusi RFS, kas par punktu apsteidz Riga vienību. Turnīra tabulu ar četriem punktiem noslēdz Daugavpils.