Komentāri
FOTO: Dubra, Gorkšs, Ikaunieks un Latvijas izlase gatavojas mačiem ar Islandi un Kazahstānu
Foto: F64

Latvijas futbola izlase gatavojoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pēdējām divām spēlēm ar Islandi un Kazahstānu aizvadījusi pirmos treniņus. Izlases sastāvā šobrīd ir tādi vīri kā Kaspars Dubra, Kaspars Gorkšs, Jānis Ikaunieks, Andris Vaņins un Aleksandrs Cauņa.

Treniņa pirmajā daļā visi spēlētāji veica iesildīšanās vingrinājumus, kā arī nostājās laukuma centrā un, sadevušies rokās, atstrādāja piespēles vienā pieskārienā, kur aplī esošajiem futbolistiem bija šī bumba jācenšas atņemt. Treniņa laikā seši spēlētāji, kas valstsvienīgas rīcībā ieradās uzreiz pēc spēlēm savu klubu rindās nacionālajos čempionātos – Kaspars Gorkšs, Deniss Rakels, Kaspars Dubra, Antons Kurakins, Artūrs Zjuzins un Vitālijs Jagodinskis – veica dažādus skriešanas uzdevumus ar un bez bumbas pēc individuālas programmas. Pārējie futbolisti tikmēr veica tehniski – taktiskos uzdevumus valstvienības treneru uzraudzībā. Vārtsargi Andris Vaņins, Pāvels Šteinbors un Kaspars Ikstens tobrīd trenējās kopā ar treneri Andreju Piedelu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latvijas izlase nopietni gatavojas mačiem ar Islandi un Kazahstānu

Latvijas nacionālā futbola izlase pēc apstiprinātā darba plāna turpmākās dienas abām pieminētajām spēlēm gatavosies Rīgā. Otrais atklātais treniņš komandai paredzēts šodien plkst 18:15 stadionā Arkādija, Rīgā. Uz Reikjavīku komanda izlidos ar tiešo reisu piektdien, 9. oktobrī plkst 10:00.

Lasi vēl