FOTO: daiļās un sportiskās meitenes pludmales smiltīs spēlē futbolu

Pievienot komentāru
FOTO: daiļās un sportiskās meitenes pludmales smiltīs spēlē futbolu
FOTO - VIGANTOVIDEO

Pirmoreiz Latvijā norisinājās sieviešu turnīrs pludmales futbolā. Šādas sacensības notika Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas finālposma ietvaros, un tajās piedalījās piecas komandas – trīs no Rīgas, viena no Rēzeknes un viena no Jūrmalas.

Grupu turnīrā ļoti pārliecinoši visas spēles aizvadīja komandas OMAS&Druškas, uzvarot visās spēlēs, savukārt otrās, trešās un ceturtās vietas ieguvējām bija vienāds punktu skaits. Lai noteiktu vietu izkārtojumu, nācās skaitīt vārtu attiecību. Pēc šā papildu rādītāja labākas izrādījās komanda Rīgas šprotes, kura tādējādi izcīnīja tiesības spēlēt finālā. Par 3./4. vietu spēlēs Rēzeknes novads un Filter.

Spēlē par 3. vietu ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 2:1, uzvaru izcīnīja Rēzeknes novads, pārspējot komandu Filter. Finālspēlē OMAS&Druškas neatstāja nekādas cerības Rīgas šprotes komandai, pārspējot pretinieces ar 4:0. Kopvērtējumā 5. vietu ieņēma Jūrmalas komanda.

Specbalvu par atraktivitāti saņēma Rīgas šprotes komandas vārtsardze Viktorija Miglāne, savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atdzīta OMAS&Druškas spēlētāja Justina Lavrenovaite. Viens no šī turnīra atbalstītājiem ir Latvijas Futbola federācijas (LFF) Zemgales futbola centrs.