FOTO: daiļās un sportiskās meitenes pludmales smiltīs spēlē futbolu

Komentāri
FOTO: daiļās un sportiskās meitenes pludmales smiltīs spēlē futbolu
FOTO - VIGANTOVIDEO

Pirmoreiz Latvijā norisinājās sieviešu turnīrs pludmales futbolā. Šādas sacensības notika Jūrmalas domes/Piebalgas alus kausa izcīņas finālposma ietvaros, un tajās piedalījās piecas komandas – trīs no Rīgas, viena no Rēzeknes un viena no Jūrmalas.

Grupu turnīrā ļoti pārliecinoši visas spēles aizvadīja komandas OMAS&Druškas, uzvarot visās spēlēs, savukārt otrās, trešās un ceturtās vietas ieguvējām bija vienāds punktu skaits. Lai noteiktu vietu izkārtojumu, nācās skaitīt vārtu attiecību. Pēc šā papildu rādītāja labākas izrādījās komanda Rīgas šprotes, kura tādējādi izcīnīja tiesības spēlēt finālā. Par 3./4. vietu spēlēs Rēzeknes novads un Filter.

Spēlē par 3. vietu ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 2:1, uzvaru izcīnīja Rēzeknes novads, pārspējot komandu Filter. Finālspēlē OMAS&Druškas neatstāja nekādas cerības Rīgas šprotes komandai, pārspējot pretinieces ar 4:0. Kopvērtējumā 5. vietu ieņēma Jūrmalas komanda.

Specbalvu par atraktivitāti saņēma Rīgas šprotes komandas vārtsardze Viktorija Miglāne, savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atdzīta OMAS&Druškas spēlētāja Justina Lavrenovaite. Viens no šī turnīra atbalstītājiem ir Latvijas Futbola federācijas (LFF) Zemgales futbola centrs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl