Ar uzvaru no pašreizējās pasaules čempiones Vācijas futbola izlases trešdien atvadījās pieredzējušais Bastians Švainštaigers, bet Īrijai uzvaru karjeras pēdējā valstsvienības spēlē palīdzēja izcīnīt Robijs Kīns. Turklāt Švainštaigers pēdējā spēlē nespēja valdīt emocijas un izplūda asarās.

Vācija ar rezultātu 2:0 (0:0) savā laukumā pārbaudes spēlē apspēlēja Somiju, vārtus otrajā puslaikā iesitot Maksam Mejeram un Mesutam Ezilam. Švainštaigers šajā mačā tika nomainīts 67. minūtē, skatītājiem stāvot kājās un sniedzot ovācijas. Pašlaik 32 gadus vecais futbolists izlasē pavadīja 12 sezonas.

Tikmēr Īrija ar rezultātu 4:0 (3:0) apspēlēja Omānu, turklāt vienus vārtus guva arī 36 gadus vecais Kīns, kurš aizvadīja noslēdzošo maču izlasē. Kopumā viņš valstsvienībā 146 mačos izcēlās ar 68 precīziem sitieniem. Uzvarētājiem divus vārtus trešdien guva Džonatans Valterss. “Šī bija ļoti smaga un emocionāla nakts,” teica Kīns, uzsverot, ka 18 gadus ilgajā karjerā izlasē izbaudījis ikvienu minūti. “Visi vēlējās, lai gūstu vārtus, un esmu priecīgs karjeru noslēgt tieši šādā veidā.”