FK Ventspils no galvenā trenera pienākumiem atbrīvo Pučinsku

Komentāri
FK Ventspils no galvenā trenera pienākumiem atbrīvo Pučinsku
Foto: F64

Latvijas Futbola Virslīgas pēdējo divu gadu čempionvienība FK Ventspils paziņojusi, ka no galvenā trenera amata atbrīvojusi Jurģi Pučinsku, kurš turpinās strādāt kluba sistēmā. Tomēr vienība savā paziņojumā vēl nenosauca jauno treneri.

“FK Ventspils futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Jau sestdien Ventspils mājās uzņems Mettu/LU – tiek atklāts ceturtais, noslēdzošais, čempionāta aplis. Svarīgākais aplis dzeltenzilajiem, viens aplis, lai labotos! Acīmredzami, ka Ventspils pārdzīvo ne to vienkāršāko periodu, kad pienācis laiks principiāliem, stratēģiskiem lēmumiem. FK Ventspils oficiāli paziņo, ka Jurģis Pučinsks atstāj dzeltenzilo galvenā trenera posteni,” vēstīts kluba mājaslapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jurģis Pučinsks Ventspils priekšgalā stājās 2012. gada maijā. Vairāk nekā trīs gadu laikā Ventspils Jurģa Pučinska vadībā uzvarēja divos Latvijas čempionātos (2013 un 2014) un valsts kausa izcīņā (2013), kā arī bronzas medaļas 2012. gadā. Jurģis Pučinsks turpinās strādāt kluba sistēmā.

“Mēs pateicamies Jurģim Pučinskam par auglīgo darbu dzeltenzilo klubā un vēlam viņam panākumus un veiksmi turpmākajā karjerā, ” sacīts oficiālajā vienības paziņojumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl