FK Liepāja ļoti spēcīgi papildinājumi – Latvijas izlases aizsargs Maksimenko un vārtsargs Pāvels Doroševs

Pievienot komentāru
FK Liepāja ļoti spēcīgi papildinājumi – Latvijas izlases aizsargs Maksimenko un vārtsargs Pāvels Doroševs
Foto: AFP/LETA

SMScredit.lv Virslīgas čempionāta līdervienība Liepāja papildinājusi sastāvu ar Latvijas izlases aizsargu Vitāliju Maksimenko  un vārtsargu Pāvelu Doroševu, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Maksimenko 2013.gada janvārī pievienojās Anglijas otrās līgas – Championship – komandai Braitonas Albion, pārnākot no Latvijas vienības Rīgas Skonto, tomēr kluba sastāvā viņš laukumā devās vien trijos mačos.

Pirmās sezonas otrajā pusē viņš bija izīrēts Anglijas trešās līgas – League One – vienībai Jovilas Town, palīdzot nopelnīt paaugstinājumu uz Championship turnīru. Gandrīz visu nākamo sezonu aizsargs aizvadīja Skotijas komandā Kilmarnock, bet iepriekšējā sezonā Maksimenko bija izīrēts Nīderlandes otrās spēcīgākās līgas vienībai Venlo VVV, bet vasarā līgums ar viņu netika pagarināts. Pašlaik 24 gadus vecais spēlētājs Latvijas izlasē aizvadījis 15 spēles.

Tāpat Liepāja piesaistījusi Latvijas vārtsargu Pāvelu Doroševu, kurš kopš 2009.gada pārstāvēja Azerbaidžānas vienību Gabala, turpinājumā 2012. un 2013.gadu aizvadīja Liepājas metalurga komandā, bet iepriekšējās divas sezonas atgriezās Azerbaidžānā, pārstāvot Baku Ņeftči. Savukārt Daugavpils komandu papildinājis 19 gadus vecais ukrainis Dmitro Mahņevs, kurš karjeru sāka pašlaik okupētās Krimas komandas Sevastopol jaunatnes sastāvā, bet iepriekšējo sezonu aizvadīja Užhorodas Hoverla U-19 komandas rindās. Kā viņa pēdējā vienība minēta Dņeprodzeržinskas Stal.

Tiesa, LFF vēsta, ka saistībā ar Maksimenko un Mahņevu pagaidām vēl nav saņemti visi pieteikumam nepieciešamie dokumenti. Virslīgas kopvērtējumā Liepājai ir 28 punkti 15 spēlēs, kas tuvākos sekotājus Ventspils un Skonto ļauj apsteigt par trim punktiem, tiesa, šīs vienības aizvadījušas attiecīgi 13 un 14 cīņas.