Firminu atdod ”meistarstiķi” Salaham; ”Liverpool” astpēlējas un pārspēj ”Newcastle”

AFP/SCANPIX

Pēc izlašu loga pauzes atsācies Anglijas Premjerlīgas čempionāts, kur šoreiz turnīra līdere ”Liverpool” savā laukumā uzņēma 16. vietā esošo ”Newcastle”. Mājinieki šajā duelī bija pārāki ar 3:1.

Pirmie vadībā spēlē izvirzījās viesi – 7. minūtē ar teicamu sitienu rezultātu atklāja ”Newcastle” malējais aizsargs Vilemss. Pēc nelielā izbīļa vēl pirmajā puslaikā liverpūliešiem izdevās rezultātu izlīdzināt un pat izvirzīties vadībā, pateicoties diviem Sadio Manē vārtu guvumiem.

Vēl komfortablākā vadībā ”Liverpool” nonāca 72. minūtē, kad pēc teicamas Robertu Firminu piespēles bumbu vārtos raidīja Mo Salahs.