Komentāri
FIFA uz mūžu diskvalificē korupcijas skandālā iesaistīto Li
Foto: AFP/LETA

  Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) uz mūžu diskvalificējusi korupcijas skandālā iesaistīto Eduardo Li, kurš no 2007. līdz 2015.gadam vadīja Kostarikas Futbola federāciju (FCF).

Diskvalifikāciju piespriedusi FIFA Neatkarīgā ētikas komiteja, lēmumu pamatojot ar to, ka Li pārkāpa vairākus FIFA noteikumus par krāpniecību, korupciju un interešu konfliktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Li no jebkādām ar futbolu saistām aktivitātēm diskvalificēts gan starptautiskā, gan nacionālā līmenī.

Pērn Li Ņujorkas Federālajā tiesā atklāja, ka kukuļos ņēmis vairāk nekā pusmiljonu ASV dolāru (473 000 eiro).

Li FCF prezidenta amatā stājās 2007.gadā, taču aizpērn maijā, FIFA prezidenta vēlēšanu priekšvakarā viņš tika apcietināts un vēlāk zaudēja savu amatu pie Kostarikas Futbola federācijas stūres.

Aizpērn maija beigās neilgi pirms FIFA prezidenta vēlēšanām organizāciju piemeklēja korupcijas skandāls un tika arestētas vairākas vadošas amatpersonas. Neskatoties uz notikušo, amatā pārvēlēja ilggadējo prezidentu Zepu Blateru.

Drīz vien Blaters tomēr atkāpās no amata, tāpēc pērn februārī notika jaunas vēlēšanas, amatā ievēlot Džanni Infantīno, kurš līdz tam pildīja UEFA ģenerālsekretāra pienākumus.

Blaters un bijušais (UEFA) prezidents Mišels Platinī, kuru amatā nomainījis Aleksandrs Čeferins, 2015.gada decembrī saņēma astoņu gadu diskvalifikāciju no futbola, kas vēlāk tika samazināta uz sešiem gadiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl