FIFA un LFF prezidenti tiekas ar ministru prezidentu Krišjāni Kariņu

0 Komentāru
FIFA un LFF prezidenti tiekas ar ministru prezidentu Krišjāni Kariņu
KASPARS KRAFTS, F64

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Džanni Infantīno, uzsākot darba vizīti Latvijā, piektdien kopīgi ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu Vadimu Ļašenko runāja par futbola saimniecību Latvijā ar Latvijas Republikas Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV), ziņo LFF preses dienests.

Tikšanās, kurā piedalījās arī LFF otrais viceprezidents Olafs Pulks (JV), norisinājās uzreiz pēc Infantīno ierašanās Latvijā un ilga aptuveni stundu. Sarunas laikā Kariņš atklāja, ka pats savulaik nodarbojies ar futbolu, spēlējot pussarga pozīcijā.

LFF preses dienests vēsta, ka Ministru prezidents sarunas laikā apliecināja labas zināšanas par Latvijas futbolu un tā aktualitātēm. Viņš sarunā ar FIFA prezidentu īpaši izcēla LFF realizēto piepūšamo futbola haļļu projektu, kas izpelnījās Kariņa un Infantīno uzslavas.

Tikšanās laikā tika pārrunāti ne tikai dažādi futbola infrastruktūras jautājumi, bet arī citi temati, piemēram, LFF izveidotais bērnudārzu futbola projekts un darbs treneru apmācības segmentā. FIFA prezidents izteica ierosinājumu Latvijā realizēt īpašu futbola izglītības programmu skolās. Šīs idejas īstenošanā abas organizācijas sadarbosies nākotnē.

Ļašenko pauda gandarījumu par sarunām, kurās diskutēts arī par daudzajiem virzieniem, kā futbols var palīdzēt Latvijai radīt vēl piemērotākus apstākļus investīciju piesaistīšanai.

“Futbola attīstībai valdības, LFF un FIFA sadarbība ir tikpat svarīga kā rezultatīva komandas saspēle futbola laukumā. Laba saruna ar LFF un FIFA par futbola nākotni Latvijā,” sarunu komentēja Kariņš.

Infantīno vizītes otrajā dienā FIFA prezidents ciemosies vairākos Latvijas futbola infrastruktūras objektos, ieskaitot topošo RFS kluba bāzi, “Riga” kluba bāzi, kā arī futbola un izklaides halli “Playoff Arena”.

Augstais viesis apmeklēs “Optibet” virslīgas čempionāta spēli Slokas stadionā ar Jūrmalas “Spartaka” un “Riga” klubu līdzdalību, kā arī tiksies ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) vadītāju Artūru Tomu Plešu (AP).

Šī ir pirmā reize vēsturē, kad Latvijā viesojas pasaules vadošās futbola organizācijas galva.
0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu