FIFA kongresu aptur draudi par spridzekli

Komentāri
FIFA kongresu aptur draudi par spridzekli
Foto: AFP/LETA

Skandalozo Cīrihē notiekošo Starptautiskās Futbola federāciju asociācija kongresu pārtraukuši draudi par ievietotu spridzekli.

“Policija ir tur,” pauduši Cīrihes policijas pārstāvji, atsakoties no sīkākiem komentāriem. Kongresa norises vieta tika evakuēta laikā, kad notika pusdienu pārtraukums. Tomēr kongress varēja atsākties plānotajā laikā. Pirms tam piektdien kongresu īslaicīgi apturēja arī palestīniešu protesti, jo tajā būs jālemj par Izraēlas izslēgšanu no organizācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Divas sievietes pārtrauca FIFA prezidenta Zepa Blatera atklāšanas runu, organizācijas amatpersonu virzienā vicinot sarkanās kartītes un saucot “Izraēlu ārā”. Turklāt vismaz vienai no viņām bija kongresa akreditācija. Tomēr drīz vien viņas no kongresa norises vietas ārā pavadīja policija. Tāpat jau otro dienu pie FIFA kongresa norises vietas notiek palestīniešu protesti.

Pirms FIFA kongresa Palestīna pavēstīja, ka virzīs jautājumu par Izraēlas izslēgšanu no organizācijas, tomēr FIFA amatpersonas pārrunu ceļā centās to novērst, organizācijas prezidentam Zepam Blateram norādot, ka ir kategoriski pret šādu balsojumu.

Kā zināms, palestīnieši rakstiski vērsās pie citiem FIFA biedriem, aicinot Izraēlu diskvalificēt no starptautiskā futbola. Vēstulē bija teikts, ka Izraēla bloķē palestīniešu futbolistu pārejas uz klubiem un kavē futbola attīstību Gazas joslas apkaimē.

Tāpat palestīnieši pauda, ka Izraēlas Futbola asociācija nav darījusi pietiekami, lai izmeklētu Jeruzalemes “Beitar” līdzjutēju izteiktās rasistiskās un diskriminējošās frāzes. Tikmēr Izraēlas Futbola asociācijas vadītājs Rotems Kamers izteicās, ka Palestīnas prasībai nav pilnīgi nekādas saistības ar futbolu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl