Komentāri
FIFA klubiem maksās 209 miljonus dolāru par spēlētāju palaišanu uz Pasaules kausu
Foto: AFP/SCANPIX

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) maksās klubiem visā pasaulē 209 miljonus dolāru (195 miljonus eiro) par spēlētāju palaišanu uz 2018. un 2022.gada Pasaules kausa finālturnīriem. Šāda summa tiks izmaksāta par katru finālturnīru.

Līdz ar to summa trīskāršojusies salīdzinājumā ar 70 miljoniem dolāru, ko FIFA izmaksāja klubiem par 2014.gada Pasaules kausu. Kā zināms, klubi ir īpaši neapmierināti ar 2022.gada Pasaules kausu, kas Katarā risināsies novembrī un decembrī, tādējādi ievērojami iespaidojot klubu sezonu daudzās pasaules valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadot konstruktīvu sadarbību, esam spēruši milzīgu soli, lai uzlabotu attiecības starp FIFA un klubiem, paziņojumā paudis FIFA prezidents Zeps Blaters.

Klubi saņems kompensāciju par katru dienu, kurā tas spēlētājs būs nacionālās valstsvienības rīcībā.

Tikmēr Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) klubiem izmaksās 150 miljonus eiro par spēlētāju dalību 2016.gada Eiropas čempionātā.

Ja parasti Pasaules kausa finālturnīri risinās jūnijā un jūlijā, 2022.gada sacensības noslēgsies 18.decembrī.

Lielākais šķērslis Katarā spēlēt futbolu ierastajā gadalaikā ir augstā temperatūra, kas vasarā var sasniegt 40 grādus pēc Celsija. Šāda temperatūra futbola spēlēšanu padarītu bīstamu dzīvībai.

Ja Pasaules kauss norisinātos novembrī, spēlētāji un līdzjutēji izbaudītu patīkamu gaisa temperatūru – 25 grādi pēc Celsija, kas ir līdzīgi apstākļiem iepriekšējos finālturnīros.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl