Fantastisks Tīlemansa tālsitiens ļauj “Leicester City” Anglijas kausa finālā uzvarēt “Chelsea”

REUTERS/SCANPIX

“Leicester City” sestdien Vemblija stadionā Anglijas kausa finālā ar 1:0 uzvarēja “Chelsea”, pirmo reizi kluba vēsturē izcīnot prestižo trofeju.

Uzvaras vārtus ar fantastisku tālsitienu spēles 63.minūtē guva “Leicester” beļģu pussargs Juri Tīlemanss.

Bendžamins Čilvels 89.minūtē panāca neizšķirtu, bet tiesnesis Maikls Olivers ar VAR palīdzību konstatēja aizmuguri un vārti netika skaitīti.

“Leicester City” Anglijas kausa finālā bija spēlējuši 1949., 1961., 1963. un 1969. gadā, visos gadījumos piedzīvojot zaudējumus. Piektajā finālā Lapsām beidzot izdevās virs savām galvām pacelt prestižo trofeju!