Fantastisks sitiens Krievijas futbolā! “Dynamo” spēlētājs gūst vārtus no laukuma otras puses

Ar lielisku vārtu guvumu Krievijas Premjerlīgas mačā sestdien atzīmējās Maskavas “Dynamo” kluba aizsargs Vladimirs Rikovs, kurš spēlē pret citu galvaspilsētas klubu “Spartak” bija precīzs no sava laukuma puses.

Krievijas Premjerlīgas piektās kārtas mačā viena no centrālajām spēlēm bija starp diviem Maskavas klubiem – “Spartak” un “Dynamo”. Pārliecinoši labāki sniegumā šajā cīņā bija “spartakieši”, tomēr gala rezultāts uz tablo bija visai līdzīgs –  2:1 mājinieku labā.

Pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem atzīmējās “Spartak” futbolisti Kvinsijs Promess un Lorenso Melgareho, bet 82.minūtē šīs sezonas neapšaubāmi skaistākos vārtus guva “Dynamo” kluba aizsargs Vladimirs Rikovs, atzīmējoties ar precīzu sitienu no sava laukuma puses.