Fantastiski! Grieķu futbolists Maniatis pret Austrāliju gūst vārtus no 60 metriem!

0 Komentāru
Fantastiski! Grieķu futbolists Maniatis pret Austrāliju gūst vārtus no 60 metriem!
Foto: EPA/LETA

Grieķijas izlases futbolists Gianis Maniatis otrdien viesos pārbaudes spēlē pret Austrāliju guva vārtus no 60 metru attālumā, izdarot precīzu sitienu no sava laukuma puses. Grieķijas izlase pārbaudes mačā uzvarēja austrāliešus ar 2:1 (2:0), bet Maniatis iesita uzvaras vārtus.

Rezultatīvais tālsitiens spēles 21.minūtē bija iespējams, jo Austrālijas izlases vārtsargs Edams Federiči neapdomīgi bija atstājis savus vārtus un devies uz priekšu, lai gan tobrīd bumba atradās tikai laukuma centrā. Austrālieši bumbu zaudēja, tā nokļuva pie grieķiem un Maniatis, pamanot, ka vārti ir tukši, izdarīja tālu un precīzu sitienu, tobrīd panākot 2:0 grieķu labā.

VIDEO: Maniata vārtu guvums no 60 metriem

Pirms tam Grieķijas izlases rindās ar precīzu sitienu spēles astotajā minūtē bija izcēlies Petros Mantalos, bet otrā puslaika 58.minūtē austrālieši pēc Trenta Seinsburija gūtajiem vārtiem starpību spēja samazināt. Grieķijas izlase Austrāliju uzvarēja pirmo reizi 38 gadu laikā, sagādājot pretiniekiem pirmo neveiksmi savās mājās kopš 2009.gada, kad austrālieši zaudēja Kuveitai.

0 Komentāru