Fantastiskais Mesi iesit vārtus, atdod divas piespēles un ieved “Barcelona” ČL izslēgšanas turnīrā

IMAGO IMAGES / SCANPIX

Spānijas čempionvienības “Barcelona” kapteinis Lionels Mesi trešdien savā 700.mačā kluba rindās guva vārtus, palīdzot komandai ar 3:1 uzvarēt Dortmundes “Borussia” un kvalificēties UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēļu turnīram.

Mājiniekus spēles 26.minūtē piemeklēja neveiksme, jo augšstilba muskuļa savainojumu guva Usmans Dembelē, viņa vietā laukumā nākot francūzim Antuānam Grīzmanam. Trīs minūtes vēlāk Barselonas komandai arī izdevās gūt vārtus, jo aizsargiem aiz muguras izskrēja Luiss Svaress, kurš Mesi piespēli spēja pārvērst vārtu guvumā.

Mājinieki pēc gūtajiem vārtiem piespieda pretiniekus kļūdīties, un vien četras minūtes vēlāk Mesi par to sodīja “Borussia” klubu. Jau 3:0 izdevās panākt 67.minūtē, kad Mesi piespēle caur laukuma centru saņēma Grīzmans, kurš no aptuveni 11 metriem bija nekļūdīgs. Viesu spēlētājs Džeidons Sančo 77.minūtē soda laukuma aprisēs prata pasist bumbu garām aizsargam, panākot 1:3, tomēr ar to nepietika uzvarai.

“Barcelona” ar uzvaru nodrošināja sev vietu izslēgšanas turnīrā.