Fantastiska atgriešanās! Ronaldu iesit divus vārtus ”Manchester United” uzvarā pār ”Newcastle”

”Manchester United” sestdien Krištianu Ronaldu atgriešānās spēlē savā ”Old Trafford” stadionā ar 4:1 uzvarēja ”Manchester United”.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā ”Newcastle” vārtsargs Fredijs Vudmans atvairīja bumbu pēc Meisona Grīnvuda sitiena, bet pirmais pie tās bija Ronaldu, izvirzot Sarkano Velnus vadībā.

56.minūtē Ņūkāslas Žagatas izlīdzināja rezultātu. Alēna Senmaksimēna piespēle soda laukumā ļāva Havjeram Mankijo netraucēti sist pa mājnieku vārtiem, pārspējot Davidu de Hea.

Pēc sešām minūtēm Luks Šovs ar piespēli atrada Ronaldu, un portugāļu superzvaigzne otro reizi pārspēja Vudmanu.
Vēl divus vārtus mājnieku labā guva Brunu Frenandešs un Džese Lingārds, ļaujot ”United” svinēt pārliecinošu uzvaru 4:1.