Fantastika MLS! Rūnijs glābj komandu no neveiksmes un palīdz izraut uzvaru

0 Komentāru
Fantastika MLS! Rūnijs glābj komandu no neveiksmes un palīdz izraut uzvaru
AFP/Scanpix

Fantastiski notikumi piedzīvoti MLS līgas spēles izskaņā starp “D.C. United” un Orlando “City” komandām, kad pēdējās sekundēs Anglijas leģenda Veins Rūnijs glāba savu komandu no iespējama zaudējuma un turpinājumā palīdzēja izraut uzvaru.

Rūnijs un viņa pārstāvētā “D.C. United” vienība savā laukumā ar 3:2 uzvarēja Orlando “City”. Vēl 96.minūtes ievadā rezultāts bija neizšķirts 2:2 un bīstamu uzbrukumu izveidoja viesi no Orlando pilsētas, teju vairākumā izejot pret vienu mājinieku vārtsargu.

Tomēr situāciju glāba Rūnijs, kurš aizskrēja līdzi vienam no pretiniekiem, ar skaistu izklupienu apturot uzbrukumu. Turpinājumā anglis izpildīja lielisku centrējumu pretinieku soda laukumā, kuru ar galvu sekmīgi noslēdza Lusjano Akosta. Argentīniešu pussargs ar savu trešo vārtu guvumu mačā palīdzēja izraut uzvaru. Lielākās uzslavas par trīs punktiem noteikti jāvelta Rūnijam.

VIDEO: Veins Rūnijs darbībā un izrautie uzvaras vārti

“D.C. United” ar 21 punktu 20 aizvadītajās spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē. Komanda gan aizvadījusi krietni mazāk spēļu nekā pārējās vienības.

0 Komentāru