“Everton” 95. minūtē izglābjas no zaudējuma un saasina citu komandu cīņu par izdzīvošanu

Reuters/LETA

Anglijas Premjerlīgā futbolā sestdien Liverpūles “Everton” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Southampton” vienību.

“Everton” futbolisti jau labu laiku garantējuši vietu Premjerlīgā arī nākamajā sezonā, kamēr “Southampton” klubam cīņā par izdzīvošanu –  šajā spēlē vajadzēja tikt pie punktiem, vēlams trīs.

Sākotnēji viss noritēja pēc viesu scenārija, Natans Redmonds mača 56. minūtē atklāja rezultātu un komanda veiksmīgi cīnījās abās laukuma pusēs, tomēr spēles kompensācijas laikā Toms Deiviss ar tālsitienu panāca 1:1, pamatīgi sarūgtinot “Southampton”.

Kopvērtējuma tabulā “Everton” ar 49 punktiem 37 spēlēs ir astotajā vietā, kamēr “Southampton” 36 mačos iekrājusi 33 punktus, tas šobrīd dod drošību un 17. vietu.

Tikpat punktu ir Svonsī “City”, kas ir pozīciju zemāk – un vairāk neatrodas palikšanas zonā, bet Vestbromvičas “Albion” ir 31 punkts un viena spēle vairāk.

Sestdien pēc neveiksmes vietu Premjerlīgā zaudēja Stokas “City”.