Komentāri
EURO 2016 “nāves” grupa – Spānija, Turcija, Čehija un Horvātija
Foto: SIPA/Scanpix

Pašreizējā Eiropas čempione futbolā Spānijas izlase nākamgad savu titulu Francijā gaidāmajā finālturnīrā aizstāvēs, vispirms spēkojoties tā sauktajā “nāves grupā”, kur vēl spēlēs Turcija, Čehija un Horvātija, sestdien noskaidrojās sacensību izlozē.

Zīmīgi, ka vēl ilgu brīdi pastāvēja iespēja, ka horvātu vietā D apakšgrupā varētu tikt ielozēta Itālija. Tikmēr gana principiāls duelis būs B apakšgrupā, kur viena no sacensību galvenajām favorītēm Anglija sacentīsies ar Velsu, tāpat šajā grupā spēlēs Slovākija un Krievija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Principiāli dueļi neizpaliks vēl citās apakšgrupās, piemēram, C grupā, kur Vācija atkal spēkosies ar Poliju. Tāpat šajā apakšgrupā spēlēs Ziemeļīrija un Ukraina. Savukārt A apakšgrupā kopā ar mājiniekiem Franciju cīnīsies Rumānija, Albānija un Šveice, kamēr E apakšgrupā tiksies FIFA ranga līdere Beļģija, Itālija, Zviedrija un Īrija.

Visbeidzot F apakšgrupā vienkopus cīkstēsies Portugāle, Islande, Ungārija un Austrija.Pirmo reizi Eiropas meistarsacīkstēs piedalīsies 24 valstsvienības, kas ir sadalītas sešās apakšgrupās pa četrām komandām katrā.

 2016.gada Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrupu sadalījums:

A apakšgrupa – Francija, Rumānija, Albānija, Šveice;

B apakšgrupa – Anglija, Krievija, Velsa, Slovākija;

C apakšgrupa – Vācija, Polija, Ziemeļīrija, Ukraina;

D apakšgrupa – Spānija, Turcija, Čehija, Horvātija;

E apakšgrupa – Beļģija, Īrija, Zviedrija, Itālija;

F apakšgrupa – Portugāle, Islande, Ungārija, Austrija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl