Episks “gols” savos vārtos – igaunis Kūsks pārliecinoši gūst Ziemeļmaķedonijas pirmos vārtus

ZUMAPRESS/SCANPIX

Igaunijas izlase svētdien UEFA Nāciju līgas mačā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 3:3 ar Ziemeļmaķedoniju.

Mača trešajā minūtē pēc saspēles starp Igaunijas aizsardzības spēlētājiem, Martens Kūsks, nepaskatoties uz vārtiem, deva piespēli 18 gadus vecajam vārtsargam Karlam Heinam, kurš tajā brīdī bija atstājis vārtsarga laukumu… Izmisīgais lēciens nepalīdzēja un bumba ielidoja igauņu vārtos.

Neskatoties uz bēdīgo sākumu, Igaunija izvirzījās vadībā 3:1, tomēr Ziemeļmaķedonija pēdējās 10 minūtēs guva divus vārtus un mačs beidzās neizšķirti 3:3.