Komentāri

RFS komandas galvenais treneris Andrejs Kiriļins nožēlo iesaistīšanos kautiņā “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas spēlē un cer, ka citreiz viņam izdosies savaldīties.

Svētdien notikušajā cīņā RFS ar rezultātu 1:3 piekāpās “Metta”/”Latvijas Universitāte” komandai. Šajā mačā abas vienības kopā nopelnīja astoņas dzeltenās kartītes, turklāt laukumā izplūcās ne tikai futbolisti, bet arī abu komandu galvenie treneri Andris Riherts no “Metta”/LU un Andrejs Kaļiņins no RFS, kuri pirmā puslaika beigās tika izraidīti no spēles.

Video

Pēcspēles preses konferencē abi treneri nevēlējās plaši komentēt incidentu, kas sākās, kad Riherts paņēma rokās no laukuma izsistu bumbu, neļaujot to RFS ātri ievadīt cīņā. “Es atrados savā tehniskajā zonā un pēcāk tiesnesis palūdza aiziet. Bija daudz cilvēku, emociju,” komentēja Riherts.

“Ja formāli attiecas pret noteikumiem, biju pretinieku tehniskajā zonā,” piekrita Kaļiņins, kurš incidenta laikā pagrūda vairākus pretinieku spēlētājus. “Atvainojos tiesnešiem, skatītājiem, mūsu kluba vadībai. Tāda uzvedība neatkārtosies, es ceru.” “Pirmoreiz biju tādā situācijā, nezināju, kur jāiet,” Kaļiņins komentēja, ko darījis pēc izraidīšanas no tehniskās zonas. “Otrajā puslaikā gāju tribīnēs pie līdzjutējiem.” “Kur virzīja, tur gāju, bet pēc tam izvēlējos vietu, kur labāk var redzēt maču,” teica lakoniskais Riherts.

Lasi vēl