Komentāri
Eiropas U21 futbola čempionāta finālā tiekas Portugāle un Zviedrija
Foto: AFP/SCANPIX

Eiropas U21 futbola čempionāta finālā tiekas divas B grupas komandas – Portugāle un Zviedrija. Pusfinālos Portugāle ar 5:0 apspēlēja Vāciju un Zviedrija ar 4:1 pārspēja A grupas uzvarētāju Dāniju.

Abas finālistes jau tikās grupu turnīra pēdējās kārtas mačā un nospēlēja 1:1. Spēles beigās panāktais neizšķirts zviedriem ļāva iekļūt pusfinālā un galu galā tikt arī līdz turnīra izšķirošajai spēlei.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Diezgan negaidīti abu B apakšgrupu komandu pārsvars pusfinālā bija graujošs. Portugāļu jaunie futbolisti ar 5:0 “sasita” Vāciju, kamēr skandināvu derbijā Zviedrija ar 4:1 bija labāka par Dāniju. Jāpiebilst gan, ka Zviedrijas uzvara bija daudz sarežģītāka un izšķirošais pārsvars tika iegūts tikai pašās spēles beigās. Abas komandas tikās apakšgrupu turnīra pēdējā spēlē, kur mierizlīgums 1:1 apmierināja abas komandas. Līdzīgi kā pirms turnīra, arī finālā favorītu statuss ir portugāļiem, savukārt zviedri sevi ir pierādījuši kā ļoti kaujiniecisku un taktiski disciplinētu komandu. Abām valstsvienībām šis būs otrais fināls U21, un uzvarētājs veiks zīmīgu ierakstu nācijas futbola vēsturē, jo iepriekš šo trofeju nevienai no vienībām izcīnīt nav izdevies.”

Eiropas U21 futbola čempionāta fināls kanālā VSB:

Otrdien, 30. jūnijā

21.40. Portugāle – Zviedrija

Lasi vēl