Džakam skaists tālšāviens, Šačiri izrauj Šveicei būtisku uzvaru pār Serbiju

2 komentāri
EPA/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā piektdien vakarā E apakšgrupā Šveice ar rezultātu 2:1 uzvarēja Serbiju. Uzvaras vārtus mača izskaņā guva Džerdans Šačiri.

Aizraujošā spēlē pirmie vadībā izvirzījās Serbijas futbolisti – jau mača piektajā minūtē raženais uzbrucējs Aleksandrs Mitrovičs pēc teicama Dušana Tadiča centrējuma sita precīzi ar galvu no vārtu priekšas.

Turpinājumā nedaudz labāki izskatījā serbi, uzbrūkot daudz vairāk. Pēcāk gan cīņa laukumā izlīdzinājās un daudz vairāk veidot uzbrukumus sāka Šveices spēlētāji. 52.minūtē rezultāts uz tablo vēstīja 1:1, Šveices izlases pussargs Granits Džaka ar spēcīgu un skaistu tālsitienu bija precīzs.

Mača beigās daudz vairāk bīstamu epizožu padevās šveiciešiem, kas arī atmaksājās, kad 90.minūtē izgājienu pret vārtsargu realizēja tehniskais Džerdans Šačiri.

Jau vēstīts, grupas otrā spēlē iepriekš Brazīlija ar 2:0 uzvarēja Kostariku. Tādējādi E grupā Brazīlijai un Šveicei ir pa četriem punktiem, bet Serbijai – trīs. Tikmēr Kostarika abos mačos piedzīvojusi zaudējumus un vairāk necīnās par izkļūšanu no grupas.

Līdz ar to trešajā kārtā izšķirsies, kuras divas izlases iekļūs astotdaļfinālā, kad serbi spēkosies ar Brazīliju, bet Šveice ar Kostariku.