Dubram brīdinājums un sāpīga neveiksme Ukrainas premjerlīgā

AFP/SCANPIX

Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā “Oleksandrija” svētdien cieta zaudējumu Ukrainas premjerlīgas 11. kārtas spēlē.

“Oleksandrija” mājās ar rezultātu 1:2 (0:2) zaudēja Poltavas “Vorskla”.

Komandas kapteinis Dubra devās laukumā sākuma sastāvā un nospēlēja visas 90.minūtes, pamatlaika priekšpēdējā minūtē par pārkāpumu saņemot dzelteno kartīti.

Brazīlieša Ranžela divi gūtie vārti viesiem ļāva pirmo puslaiku uzvarēt ar 2:0, bet 53. minūtē Ivans Kalužnijs vienus vārtus atguva. No 76. minūtes mājinieki spēlēja mazākumā, jo īsā laika posmā divas dzeltenās kartītes nopelnīja Oļegs Kožuško.

“Oleksandrija” ar 18 punktiem 11 spēlēs ieņem sesto vietu 16 komandu konkurencē.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Porziņģim aizvadot izcilu pagarinājumu, ”Mavericks” dramatiskā mačā uzvar "Clippers" un revanšējas par svētdienas zaudējumu

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Sochi” – Rīgas "Dinamo"

Pirmsspēles apskats: Pēdējās deviņās spēlēs "Neftekhimik" ir dabūjuši 15 punktus no iespējamajiem 18

Rīgas ”Dinamo” izbraukumā piekāpjas trīskārtējiem KHL čempioniem "Ak Bars"

Lebrons Džeimss pārsit aci Stjuartam, izraisa kautiņu un tiek izraidīts no spēles

Jaka vārti ļauj "Sochi" savā laukumā uzvarēt Rīgas "Dinamo"