Dubra UEFA Eiropas līgas apakšgrupā tiksies ar Vācijas, Francijas un Beļģijas komandām

0 Komentāru
Dubra UEFA Eiropas līgas apakšgrupā tiksies ar Vācijas, Francijas un Beļģijas komandām
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Ukrainas komanda “Oleksandriya” UEFA Eiropas līgas apakšgrupā tiksies ar Vācijas, Francijas un Beļģijas komandām.

“Oleksandriya” ielozēta I apakšgrupā ar Vācijas bundeslīgas komandu “VfL Wolfsburg”, Francijas vienību “Saint-Etienne” un Beļģijas klubu “Gent”.

UEFA Eiropas līgas pamatturnīrs sāksies 19.septembrī un ilgs līdz 12.decembrim, katras grupas divām labākajām komandām iekļūstot izslēgšanas turnīrā.

Iepriekš ceturtdien neveiksmi UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas izšķirošajā – “pay-off” – kārtā piedzīvoja Latvijas čempione “Riga”.

Pagājušajā sezonā UEFA Eiropas līgā finālā tikās divi Londonas klubi, “Chelsea” komandai ar 4:1 sagraujot “Arsenal”.

Nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas fināls notiks 27.maijā Polijas pilsētā Gdaņskā.

UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīra izlozes rezultāti:

A grupa – “Sevilla” (Spānija), Nikosijas APOEL (Kipra), Agdamas “Qarabag” (Azerbaidžāna), “Dudelange” (Luksemburga);

B grupa – Kijevas “Dinamo” (Ukraina), “Kobenhavn” (Dānija), “Malmo” (Zviedrija), “Lugano” (Šveice);

C grupa – “Basel” (Šveice), “Krasnodar” (Krievija), “Getafe” (Spānija), “Trabzonspor” (Turcija);

D grupa – Lisabonas “Sporting” (Portugāle), Eindhovenas PSV (Nīderlande), Tronheimas “Rosenborg” (Norvēģija), Lincas LASK (Austrija);

E grupa – Romas “Lazio” (Itālija), Glāzgovas “Celtic” (Skotija), “Stade Rennes” (Francija), Klužas-Napokas CFR (Rumānija);

F grupa – Londonas “Arsenal” (Anglija), Frankfurtes “Eintracht” (Vācija), Lježas “Standart” (Beļģija), Gimaraišas “Vitoria” (Portugāle);

G grupa – “Porto” (Portugāle), Bernes “Young Boys” (Šveice), Roterdamas “Feyenoord” (Nīderlande), Glāzgovas “Rangers” (Skotija);

H grupa – Maskavas CSKA (Krievija), Razgradas “Ludogorets” (Bulgārija), Barselonas “Espanyol” (Spānija), Budapeštas “Ferencvaros” (Ungārija);

I grupa – “VfL Wolfsburg”(Vācija), “Gent” (Beļģijas), “Saint-Etienne” (Francija), “Oleksandriya” (Ukraina);

J grupa – “AS Roma” (Itālija), Menhengladbahas “Borussia” (Vācija), Stambulas “Bašakšehir” (Turcija), “Wolfsberger” (Austrija);

K grupa – Stambulas “Bešiktas” (Turcija), “Braga” (Portugāle), Bratislavas “Slovan” (Slovākija), Vulverhemptonas “Wanderers” (Anglija);

L grupa – Mančestras “United” (Anglija), “Astana” (Kazahstāna), Belgradas “Partizan” (Serbija), “Alkmaar” (Nīderlande).

0 Komentāru