Drāma un neieskaitīti vārti kompensācijas laikā, ”Manchester City” spēlē neizšķirti ar ”Tottenham Hotspur”

REUTERS/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas otrās kārtas centrālajā spēlē ”Manchester City” sestdien savā ”Etihad” stadionā spēlēja neizšķirti 2:2 ar ”Tottenham Hotspur”.

”Manchester City” labā abi vārti tika gūti pēc precīzām Kevina de Bruines piespēlēm. Spēles 20.minūtē Rahīms Stērlings izvirzīja mājniekus vadībā pirmo reizi, un 35.minūtē Serhio Agvero to paveica vēlreiz. ”Spurs” rindās vispirms izcēlēs Eriks Lamela, bet otrajā puslaikā vārtus guva tikko uz mainu nākušais Lukss Moura.

Kompensācijas laikā Gabrielam Žesusam izdevās ”City” labā gūt trešos vārtus. Tomēr tiesnesis uzreiz parādīja, ka izmantos VAR sistēmu. Video atkārtojums parādīja, ka mirkli pirms vārtu guvuma Laports spēlējis ar roku un vārti netika skaitīti.