Drāma Anglijas “Championship”: “Leeds” pretrunīgi atklāj mača rezultātu, komandas treneris liek spēlētājiem ļaut pretiniekiem to izlīdzināt

TWITTER

Anglijas “Championship” jeb pēc spēka otrajā līgā aizvadīts dramatisks mačs starp “Leeds” un “Aston Villa”, kurš noslēdzās neizšķirti (1:1), taču abi vārti gūti pretrunīgā manierē.

Spēles 72.minūtē rezultātu atklāja “Leeds” pussargs Mateuzs Kličs, taču pirms tam savainojumu guva “Aston Villa” uzbrucējs Džonatans Kodjia un palika laukumā guļot.

Tobrīd bumba bija pie “Leeds” spēlētājiem, tāpēc “Aston Villa”, uzskatot, ka pretinieki izsitīs bumbu ārpus laukuma, samazināja tempu. Tomēr futbolisti turpināja uzbrukt un guva vārtus, radot nesaskaņas, kas pat atstāja “Aston Villa” mazākumā, jo sarkano kartīti saņēma Anvars El Gazi.

77.minūtē “Leeds” galvenais treneris Marcelo Bielsa, piekrītot “Aston Villa” neapmierinātībai, deva norādījumus saviem futbolistiem ļaut pretiniekiem rezultātu izlīdzināt. Līdz ar to “Aston Villa” pussargs Alberts Adomahs bez piepūles panāca 1:1, tomēr arī šāds pavērsiens radīja konfliktus.

Rezultāts spēlē vairs nemainījās un neizšķirts atgriešanos premjerlīgā nodrošināja Šēfildas “United”, kura sestdien pārspēja Ipsvičas “Town” ar 2:0. Tāpat nākamsezon premjerlīgā spēlēs arī līgas uzvarētāja Noridžas “City”.