Dortmundes Borussia un Legia labo UEFA Čempionu līgas rezultativitātes rekordu

Dortmundes Borussia un Varšavas Legia komandas otrdien UEFA Čempionu līgas piektās kārtas spēlē abas kopā guva 12 vārtus, uzstādot jaunu grupu turnīru rezultativitātes rekordu.

Īsta uguņošana tika piedzīvota UEFA Čempionu F apakšgrupas spēlē Dortmundē, kur vietējā Borussia ar 8:4 (5:2) uzvarēja Legia komandu. Iepriekšējais UEFA Čempionu līgas rekords grupu turnīra spēlēs piederēja Monaco un Lakorunjas Deportivo vienībām, kad Francijas klubs 2003.gadā svinēja panākumu ar 8:3.

Interesanti, ka Borussia pirmā zaudēja vārtus, kad spēles desmitajā minūtē precīzs bija Aleksandrs Prijovičs, taču vēl pēc desmit minūtēm Vācijas klubs jau bija priekšā ar 3:1. Uzvarētājiem ar hat-trick izcēlās Marko Roiss, bet divus vārtus guva japānis Šindži Kagava, kamēr viesiem divas reizes izcēlās Prijovičs. Tikmēr Borussia uzbrukuma līderis Pjērs Emeriks Obamejangs laukumā devās uz maiņu 70.minūtē un šajā mačā palika tukšā.

Mājiniekiem vienus vārtus guva arī 18 gadus un 177 dienas veicais aizsargs Fēlikss Paslaks, kurš līdz ar to kļuva par visu laiku jaunāko Vācijas futbolistu, kurš ar precīzu sitienu izcēlies Čempionu līgas spēlē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.