Dormundes Borussia Bundeslīgas grandu duelī pārspēj Minhenes Bayern

Vācijas futbola bundeslīgas grandu spēlē sestdien Dortmundes Borussia komanda ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja čempioni Minhenes Bayern, kas ļāva izcilajai debitantei Leipzig saglabāt kopvērtējuma līderpozīciju. Vienīgos vārtus spēles 11.minūtē iesita Pjērs Emeriks Obamejangs no Gabonas.

Bayern komanda nacionālajā čempionātā cieta pirmo neveiksmi šosezon. Tā nebija zaudējusi kopš marta. Tāpat šī ir pirmā reize 14 mēnešu laikā, kad Bayern komanda, noslēdzoties nedēļas nogalei, neatradīsies kopvērtējuma līderpozīcijā, jo divas svētdienas spēles neko nemainīs.

Leipzig komanda piektdien viesos ar 3:2 (1:2) pārspēja Leverkūzenes Bayer vienību, labojot turnīra rekordu, jo 11 pirmajos mačos tā joprojām nav zaudējusi.

Leipzig savā debijas sezonā bundeslīgā ir izcīnījusi astoņas uzvaras un trīs mačus noslēgusi neizšķirti. Savulaik desmit pirmajās spēlēs debijas sezonā nezaudēja arī Dīsburgas MSV vienība, kurai šāds sākums izdevās 1993./94.gada sezonā.

Kopvērtējumā tagad Leipzig rēķinā ir 27 punkti 11 spēlēs, tai ar 24 punktiem seko Bayern, bet pa 21 punktam ir Dortmundes Borussia, Koln un Berlīnes Hertha.

Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien nospēlēja visu otro puslaiku, palīdzot Koln komandai viesos kompensācijas laikā izraut uzvaru ar 2:1 (0:1) pār Menhengladbahas Borussia vienību.

Rudņevs 70.minūtē saņēma dzelteno kartīti, kas Latvijas uzbrucējam bija otrais brīdinājums šosezon. Mača gaitā Rudņevs vairākkārt izcēlās ar aktīvām situācijām.

Rezultātu 32.minūtē atklāja mājinieku futbolists Larss Štindls, bet izlīdzinājums tika panākts 59.minūtē, kad francūzis Antonī Modests izcēlās ar galvu pēc centrējuma. Savukārt uzvaru Ķelnes futbolisti izrāva jau kompensācijas laikā, kad Marcels Rise izcēlās ar lielisku soda sitienu no aptuveni 30 metru attāluma.

Obamejangs un Modests šosezon bundeslīgā guvuši pa 12 vārtiem un atrodas rezultatīvāko spēlētāju galvgalī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.