Djego Maradona: Mesi nekad nebūs īsts līderis

0 Komentāru
Djego Maradona: Mesi nekad nebūs īsts līderis
REUTERS/ZUMAPRESS/SCANPIX

Argentīniešu futbola leģenda Djego Maradona veltījis gana skarbus vārdus futbola kluba ”Barcelona” līderim Lionelam Mesi, paužot savu viedokli par Mesi līdera dotībām.

58 gadus vecais argentīnietis, kurš, trenējot Argentīnas izlasi, bijis arī Mesi treneris, izteicās šādi: ”Es viņu mīlu ar visu savu sirdi, viņš ir fenomenāls. Tomēr daudzi vēlas viņu padarīt par līderi, kāds viņš nav.

Maradona nav vienīgais leģendārais futbolists, kurš netic Mesi – pagājušajā gadā brazīlietis Pelē atzina, ka, viņaprāt, Maradona bijis daudz labāks futbolists par Mesi: ”Tik daudz, cik zinu es, Maradona ir viens no visu laiku izcilākajiem futbolistiem. Ja jautātu man: ”Kurš ir labāks: vai Maradona bija labāks par Mesi? Jā, pat daudz labāks.”

78 gadus vecais Pelē uzskata, ka Mesi spēlē tikai ar vienu kāju: ”Kā var vilkt paralēles starp spēlētāju, kurš labi kontrolē bumbu, gūst vārtus ar galvu sit ar labo, sit ar kreiso un otru, kurš sit tikai ar vienu kāju, kuram ir tikai viena māņkustība ar bumbu un kurš nespēlē ar galvu?”

Neskatoties uz abu futbola leģendu kritiku, Mesi ir izcīnījis jau piecas “Zelta bumbas” un šajā gadā plāno atgriezties Argentīnas izlasē, lai spēlētu ”Copa America” turnīrā.

0 Komentāru