Divu Anglijas titulētāko klubu duelī “Liverpool” rezultatīvā mačā apspēlē “Manchester United”

ZUMAPRESS/SCANPIX

“Liverpool” ceturtdien divu Anglijas titulētāko futbola klubu duelī izbraukumā “Old Trafford” stadionā ar 4:2 uzvarēja “Manchester United”. Izcīnītie trīs punkti ļauj Sarkanajiem saglabāt cerības uz vietu Čempionu līgā.

Spēles desmitajā minūtē “Liverpool” aizsargs Neitaniels Filips pēc Brunu Fernandeša sitiena ievirzīja bumbu savos vārtos, ļaujot mājniekiem izvirzīties vadībā. Pēc 24 minūtēm Djogu Žota ar lielisku sitienu ar papēdi panāca izlīdzinājumu.

Pirmā puslaika izskaņā Robertu Firminu divas reizes pārspēja “United” vārtsargu Dīnu Hendersonu un panāca divu vārtu pārsvaru “Sarkanajiem”.

Otrā puslaika vidū Markuss Rašfords rezultāta starpību samazināja, bet 90. minūtē Mohameds Salahs guva Jirgena Klopa komandas ceturtos vārtus.

Uzvara ļāva “Liverpool” pakāpties uz piekto vietu turnīra tabulā un saglabāt cerības uz vietu Čempionu līgā.