Komentāri
Divkārtējie čempioni Jūrmalas ”Spartaks” plāno patriotismu veicinošanas aktivitātes
Foto: Anna Paula Kuzņecova

​Edgars Gauračs ​ pastāstīja, ka futbola klubs Jūrmalas ”Spartaks” ​gatavojas valsts svētkiem un plāno vairākas patriotiskas aktivitātes, lai ​veicinātu cilvēku piederības sajūtu Jūrmalai un Latvijai​, stiprinātu valsts valodu un draudzīgumu Latvijā​.​ Kā tuvākā aktivitāte ir dalība rekorda uzstādīšanā “Apsveikums Latvijai”, kurā ikdienā krieviski runājošie futbolisti latviešu valodā rakstīs apsveikumus Latvijai.

Jau ziņots, ka sestdien, 28. oktobrī  mačā starp Jūrmalas ”Spartaks” un futbola klubu “Liepāja/Mogo”, jūrmalnieki izcīnīja uzvaru ar 2:0 un ieguva Virslīgas čempionu titulu. Spēles rezultātu 48. minūtē atklāja Vladislavs Kozlovs izvirzot “Spartaks Jūrmala” komandu vadībā ar 1:0, bet 64. minūtē pārsvaru dubultoja komandas kapteinis Edgars Gauračs (2:0).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl