Komentāri
Divkārtējie čempioni Jūrmalas ”Spartaks” plāno patriotismu veicinošanas aktivitātes
Foto: Anna Paula Kuzņecova

​Edgars Gauračs ​ pastāstīja, ka futbola klubs Jūrmalas ”Spartaks” ​gatavojas valsts svētkiem un plāno vairākas patriotiskas aktivitātes, lai ​veicinātu cilvēku piederības sajūtu Jūrmalai un Latvijai​, stiprinātu valsts valodu un draudzīgumu Latvijā​.​ Kā tuvākā aktivitāte ir dalība rekorda uzstādīšanā “Apsveikums Latvijai”, kurā ikdienā krieviski runājošie futbolisti latviešu valodā rakstīs apsveikumus Latvijai.

Jau ziņots, ka sestdien, 28. oktobrī  mačā starp Jūrmalas ”Spartaks” un futbola klubu “Liepāja/Mogo”, jūrmalnieki izcīnīja uzvaru ar 2:0 un ieguva Virslīgas čempionu titulu. Spēles rezultātu 48. minūtē atklāja Vladislavs Kozlovs izvirzot “Spartaks Jūrmala” komandu vadībā ar 1:0, bet 64. minūtē pārsvaru dubultoja komandas kapteinis Edgars Gauračs (2:0).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl