Divi vēli Mesi vārti atved parīziešiem smagu uzvaru pret ”Leipzig”

ZUMAPRESS/SCANPIX

Parīzes “Saint-Germain”, pateicoties diviem Mesi otrā puslaika vārtiem, mājās ar 3:2 uzvarēja “Leipzig”.

PSG devītajā minūtē vadībā izvirzīja Kiljans Mbapē, bet 28.minūtē 1:1 panāca Andrē Silva. Mača 57.minūtē Nordi Mukjele ieguva vadību Vācijas klubam, taču 67.minūtē Lionels Mesi pēc Mbapē piespēles izlīdzināja rezultātu.

Vēl pēc septiņām minūtēm Mesi realizēja 11 metru soda sitienu un atguva Francijas klubam vadību. Kompensācijas laikā “pendeli” izpildīja arī Mbapē, taču viņš sita bumbu pāri vārtiem.

Parīziešiem nevarēja palīdzēt uzbrucējs Neimars, bet pretiniekiem no traumas vēl nav atkopies Dani Olmo.

Graujošu uzvaru šajā grupā svinēja Mančestras “City”, kas viesos ar 5:1 (2:0) pārspēja “Club Brugge”.

Mančestras komandā divus vārtus guva Rijāds Mahrezs, bet pa reizei beļģu klubu sarūgtināja Kails Volkers, Kols Palmers un Žuāu Kansēlu. Mājiniekiem goda vārtus guva Hanss Vanakens.

A grupā līdere ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ir PSG, sešus punktus guvusi “City”, četri punkti ir “Club Brugge” futbolistiem, kamēr “Leipzig” ir bez punktiem.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Neftekhimik” – Rīgas "Dinamo"

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" gaida nopietns pārbaudījums - CSKA arī šosezon ir viens no spēcīgākajiem KHL klubiem

Latvijas basketbolisti dramatiskā galotnē piekāpjas Serbijai FIBA PK kvalifikācijas pirmajā spēlē

Cibuļskis par sitienu Freibergam metas pārmācīt "Ak Bars" uzbrucēju Gluhovu

"Liverpool" otro nedēļu pēc kārtas iesit četrus vārtus un sagrauj "Southampton"

Tiesneši skatās virsū un neredz, ka Voronkovam attaisījusies ķivere - noraidījuma vietā tiek ieskaitīti vārti