Divi vārti kompensācijas laikā ļauj Nīderlandei dramatiskā mača galotnē izraut uzvaru pār Ziemeļīriju

EPA/SCANPIX

Nīderlande ceturtdien Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā C grupas mača galotnē izrāva uzvaru 3:1 pret Ziemeļīriju.

Pēc mājinieku aizsargu kļūdām savā soda laukumā Ziemeļīriju 75. minūtē vadībā izvirzīja Džošs Mageniss. Pēc piecām minūtēm Memfiss Depajs ar precīzu sitienu no 8 metriem izlīdzināja rezultātu.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē Luks de Jongs veiksmīgi nospēlēja pie labā vārtu staba un iebakstīja bumbu vārtos. Vēl pēc trīs minūtēm Depajs ar sitienu gar tālo vārtu stabu pielika spēlei punktu.