Divi Salāha vārti ļauj “Liverpool” pieveikt pēdējā vietā esošo “Watford” un turpināt triumfa gājienu

PREMIER LEAGUE

Sezonas 16.uzvaru 17.spēlēs Anglijas premjerlīgā sestdien izcīnīja līdervienība “Liverpool”, vēl vairāk nostiprinoties līgas galvgalī.

Liverpūles klubs ar 2:0 pārspēja kopvērtējuma pēdējā pozīcijā esošo “Watford”. Spēles rezultātu 38.minūtē atklāja “Liverpool” līderis Muhameds Salāhs, turklāt 90.minūtē futbolists izcēlās arī ar otro komandas vārtu guvumu. 50.minūtē precīzs bija Sadio Manē, taču video atkārtojumā tika fiksēta aizmugure.

Panākums pārsvaru pār tuvāko sekotāju “Leicester City” ļāvis palielināt līdz 11 punktiem, taču lesteriešiem šovakar paredzēts mačs pret 19.pozīcijā esošo “Norwich”. Tikmēr pagājušās sezonas čempione “Manchester City” jau atpaliek par 17 punktiem.